Home / Manşet Haberler / İMH Anadolu, Eğitim ve Motivasyon Kampı Yapıldı.

İMH Anadolu, Eğitim ve Motivasyon Kampı Yapıldı.

2. Eğitim ve Motivasyon kampı 4-6 Kasım tarihleri arasında yapıldı.

İnsan ve Medeniyet Hareketi Anadolu 4-5-6 Kasım tarihlerinde Yalova-Armutlu’da “Eğitim ve Motivasyon” kampı düzenlendi. İkincisi üzenlenen “Eğitim ve Motivasyon” kampına İnsan ve Medeniyet Hareketi Anadolu teşkilatına bağlı 13 dernek ve vakfın yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program İMH Anadolu Yönetim Kurulu Başkanı Refik KOÇ’un konuşmasıyla devam etti. Refik KOÇ, Sakarya/ Kuzuluk’ta düzenlenen 1. Eğitim ve Motivasyon kampından sonra yapılan çalışmaları değerlendirdi. Daha sonra 2016-2017 faaliyet dönemi yıllık çalışma programını açıkladı.

Sonrasında Osman SÜNGÜ Hocanın “İslami Çalışmalarda Gayret ve Cemaat Bilinci” sunumu ve kurumların kaynaşması için düzenlenen sosyal etkinlikler ile birinci gün çalışmaları sona erdi.

İkinci gün eğitim çalışmaları İnsan Vakfı Eski Başkanlarından Kemal ELİŞ’ in selamlama konuşmaları ile başladı ve Şeref SULUK Hocanın “İslami Çalışmalarda İstikamet ve İstikrar” konulu semineri ile sona erdi. Yönetim Kurulu Başkanı Refik KOÇ yapmış olduğu kapanış konuşması ile kamp nihayete erdi.

Çeşitli sosyal etkinlikler, grup halinde sahil yürüyüşü, sportif faaliyetler, oda ziyaretleri ile dolu dolu geçen kampın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*